Kontakty na naše oddělení

Máte dotaz?
Volejte řediteli

+420 593 033 348
nebo
+420 608 899 640

Kontakt na podporu
podpora@digiday.cz

Kontakt na instalace
instalace@digiday.cz

Kontakt na reklamace
reklamace@digiday.cz

Oddělení Realizace a instalace

Zdeňka Sluková
instalace@digiday.cz

Oddělení Backoffice

Bc. Renáta Rosová
info@digiday.cz

Oddělení Reklamace

Petr Biolek
reklamace@digiday.cz

Oddělení Obchodu

Petr Kamrla
petr@digiday.cz

Oddělení IT

Mgr. Marek Šafránek
marek@digiday.cz

Oddělení B2B

Ing. Stanislav Závadský
stanislav@digiday.cz

Oddělení Servisní středisko

Aleš Cnota
ales@digiday.cz

Oddělení Výroby

Arnold Zlámal
technik@digiday.cz

    Kde nás najdete

    Servisní střediska

    Servisni středisko Praha

    Václav Hovůrek
    technik@digiday.cz
    +420 775 369 392

    Servisni středisko Brno

    Tomáš Powada
    tomas.p@digiday.cz
    +420 775 369 392

    Servisni středisko Ostrava

    Aleš Cnota
    ales@digiday.cz
    +420 775 369 392

    Obchodní zastoupení

    Moravskoslezský kraj

    Diana Brzenová
    diana@digiday.cz

    Zlínský kraj

    Diana Brzenová
    diana@digiday.cz

    Olomoucký kraj

    Petr Turovský
    petr.turovsky@digiday.cz

    Jihomoravský kraj

    Diana Brzenová
    diana@digiday.cz

    Vysočina

    Petr Kamrla
    petr@digiday.cz

    Pardubický kraj

    Petr Turovský
    petr.turovsky@digiday.cz

    Královehradecký kraj

    Josef Plaček
    josef@digiday.cz

    Středočeský kraj

    Roman Kriš
    roman@digiday.cz

    Praha

    Roman Kriš
    roman@digiday.cz

    Karlovarský kraj

    Petr Kamrla
    petr@digiday.cz

    Jihočeský kraj

    Petr Kamrla
    petr@digiday.cz

    Liberecký kraj

    Josef Plaček
    josef@digiday.cz

    Plzeňský kraj

    Petr Kamrla
    petr@digiday.cz

    Ústecký kraj

    Roman Kriš
    roman@digiday.cz

    Více než 680 elektronických úředních desek
    v celé ČR a SK